Vizitka – kontakt

VizitkaJednoduché uložení kontaktu pomocí QR kódu

Qiknutím QR kódu s kontaktem získá příjemce kontakt na Vás a může si jej ihned bez přepisování a chyb uložit do svého telefonu mezi kontakty.

 

QR kód nemusíte mít přímo vytištěný na vizitce, ale můžet jej mít jako obrázek ve svém telefonu, odkud jej příjemce qikne a tím si na Vás vytvoří kontakt ve svém telefonu.

 

Tímto způsobem lze přenést kontaktní informace i mezi přístroji různých výrobců. Také můžete mít na sebe kontakt v materiálech týkajících se Vaší osoby nebo firmy.

 

Můžete mít připraveno několik samostatných kódů s informacemi o sobě - jeden pro pracovní kontakty, druhý pro přátele, třetí pro rodinu, čtvrtý jen obecný s minimem údajů.

 

QR kód na vizitce - doporučení

Na firemních viztkách je vhodnější uvést QR kód na zadní stranu vizitky, aby se na čelní straně "netloukl" s firemní grafikou. Naopak na osobní vizitce QR kód může zastoupit funkci loga.

 

 

Vizitka bez QR kódu    Vizitka s QR kódem  Osobní vizitka s QR kódem

 

 

Generátor QR kódu

vytvořit QR kód s vlastní vizitkou

 

 

Zajímavé, originální, bizarní a jiné použití QR kódu

Zajímavé, originální, bizarní a jiné použití QR kódu

Podívejte se, na jak lze QR používat ale taky na odstrašující případy použití QR kódu...

Efektivní použití QR kódů
jak QR kódy generovat

jak QR kódy generovat

Vygenerovat si vlastní QR obrázek není vůbec žádný problém. Vytváření QR kódu nepodléhá žádným registračním procedurám, je zcela volné, kdokoliv může vytvořit svůj vlastní QR kód s jakýmkoliv obsahem. Na webu lze najít spoustu různých generátorů…

více info
Kde mohu udělat chybu

Kde mohu udělat chybu

QR kódy jsou velmi užitečným nástrojem, který lze v rámci mobilních zařízení využít mnoha různými způsoby. Nicméně skutečně efektivní jsou však jen tehdy,…

více info