Reklama - marketing

Předat co největšímu počtu potenciálních zákazníků co nejvíce aktuálních informací - rychle a spolehlivě, je v dnešní turbulentní době cílem dobrého marketingu.

Žádná jiná technologická inovace nepřilákala z tohoto pohledu tak velkou pozornost jako QR kódy a pokud uvážíme všechny jejich výhody není to vůbec překvapivé.


Využití QR kódu umožňuje připojení běžných každodenních předmětů jako jsou tištěné reklamy, plakáty, reklamní předměty, vozidla nebo obal výrobku, přímo k digitální zdrojům, jako jsou webové stránky, virtuální karty, video a hudební soubory, videa nebo obrázkové galerie. Přitom využití každého QR kódu není nijak omezeno časově ani prostorově, kódy se nemusí nijak registrovat, jeho použití není podmíněno žádnými licenčními poplatky.

Vzhledem k mnoha různým možnostem využití, jsou QR kódy velmi zajímavé pro všechny sektory a podniky různých velikostí. Nezáleží na tom jestli se jedná o výrobní podnik, vydavatele, maloobchod, průmysl či poskytovatele služeb. Všichni mohou úspěšně QR kódy používat ve svých reklamních aktivitách.

Informace rychle a efektivně

Efektivní použití QR kódů

Informace rychle a efektivně

GPS souřadnice

Informace rychle a efektivně

Připojení na firemní WiFi

Informace rychle a efektivně

Vizitka

Informace rychle a efektivně

Podpora produktu - služby

Informace rychle a efektivně

Odkaz v materiálech

Nejčastější použití QR kódu, je odkaz přímo na web. Qiknutím se v telefonu zobrazí webová stránka na kterou kód odkazuje.

jak QR kódy generovat

jak QR kódy generovat

Vygenerovat si vlastní QR obrázek není vůbec žádný problém. Vytváření QR kódu nepodléhá žádným registračním procedurám, je zcela volné, kdokoliv může vytvořit svůj vlastní QR kód s jakýmkoliv obsahem. Na webu lze najít spoustu různých generátorů…

více info
jak QR kódy udržovat

jak QR kódy udržovat

Budete-li vytvářet QR kódy s odkazem na materiály na webu, může se lehce stát, že daný odkaz přestane fungovat (stačí drobná změna na webu). Takový případ je třeba předem předvídat a stanovit si co se bude dít dál, jak budete pracovat s dokumenty…

více info